Varga Zoltán - NLP Life Coach; kommunikációs tréning, önismereti tréning, nlp coach, life coach, business coach

Telefonos értékesítő

Telefonos értékesítőOlyan lelkes munkatársat keresünk, aki csapatunk tagjaként szolgáltatásunk telefonon történő értékesítését megbízhatóan elvégzi, az ehhez kapcsolódó adminisztrációt precízen, hatékonyan határidőre feldolgozza.

Főbb feladatok:

  • szolgáltatásunk telefonon történő értékesítése
  • hideghívások indítása
  • értékesítési riport napi készítése, táblázatok vezetése

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • jó monotónia tűrő képesség
  • stressztűrő képesség
  • határozott, udvarias fellépés
  • önálló, folyamatos munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói ismerete

Előnynek tekintjük:
értékesítési vagy telemarketinges tapasztalatot

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • jó csapatban

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@selfskills.hu e-mail címre.