"Túl nagy elvárásaim vannak a nagy Ővel szemben" vagy "Nem szeretném függetlenségemet feladni" – hangzik el leggyakrabban a sziglik szájából, amikor arról kérdezik őket, miért is vannak egyedül. Ám nagyon sokan vannak olyanok is, akik egyáltalán nem is akarják megtalálni társukat... Az egyik legnagyobb, német internetes társkereső portál legutóbbi felmérése, amelyben összesen 9669 szingli vett részt, s ezzel a maga terén a legátfogóbbnak számít, arra a kérdésre kereste a választ, hogy az egyedülállók miért is nem találnak társat maguk mellé. A megkérdezettek huszonnyolc százaléka azt jelölte meg első számú okként (s ezzel ez a legtöbb esetben említett … [Read more...]


Legutóbbi hozzászólások